Contact

Neem contact op

Deze website is beschermd met reCAPTCHA waarbij de Google Privacy Policy en Algemene Voorwaarden van toepassing zijn.

Adres

Burchtweg 11 A

9450 Haaltert

Contactgegevens

  • info@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 485 73 60 14  (Lot)
  • lot@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 473 59 36 36 (Heidi)
  • heidi@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 471 47 16 21 (Femke)
  • +32 475 45 70 58 (Katrien)
  • femke@praktijkhuishaaltert.be
  • katrien@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 479 70 14 11 (Lotte)
  • lotte@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 485 47 95 70 (Lynn)
  • lynn@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 494 74 21 47 (Lynn D)
  • lynnds@praktijkhuishaaltert.be
  • +32 486 51 43 93 (Nathalie)
  • nathalie@praktijkhuishaaltert.be